Menu

Assassin Creed Identity

 

Assassin Creed Identity

Assassin Creed Identity  to kolejna gra która przenosi nas w mroczny świat assasynow , w świat ostrych mieczów i wielu wielu lokacji w których możemy się ukryć.Oczywiśćie również w najnowszej wersji otrzymujemy możliwość modyfikacji klasy swojego bochatera np:Berserker, Shadow Blade, Trickster lub Thief. jak również jego broni czy stroju.

Gra ma świetną fabułę która niesamowicie wciąga, i w niektórych nawet momentach czujemy się jak byśmy oglądali najlepszy film akcji, z możliwością sterowania ruchem głównego bohatera.Warto również dodać że w grze możemy zwiedzać nie tylko ulice, ale również wnętrza budynków Paryża.

Assassin Creed Identity

Assassin Creed Identity

– Poczuj swobodę przemieszczania: Biegać, skakać, wspinać się i poczuć dreszczyk emocji na ekranie telefonu komórkowego!
– Osiągnięcie nieskończoność zadań, odblokować nowe lokalizacje i setki przedmiotów.
– Zagraj w jaki sposób chcesz z prostymi tap-to-Move, podwójnych kontroli wirtualnych samoprzylepnych lub za pomocą gamepada.

Gra posiada ulepszony silnik graficzny dzieki czemu czujemy sie w naprawde realnym świecie, oprawa dźwiękowa również stoi na bardzo wysokim poziomie trzeba przyznać że pracownicy firmy ubisoft naprawdę świetnie odrobili w tym roku lekcje , i dają nam jak na tacy wypieszczony pod każdym względem niesamowity tytuł jakim niewątpliwie jest gra Assassin Creed Identity

Assassin Creed Identity 3

Gra jest dostępna w języku: angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, Brazylijska, japoński i koreański.Brak naszego rodzimego języku, ale gra jest tak prosta i intuicyjna że w menu oraz z misjami poradzi sobie każdy nawet bez znajomości języków dostępnych w grze.

Gra dostępna jest w trybie single player z szeregiem różnorodnych misji, jak i również w trybie kooperacji dostepnym dla 4 graczy

Gra zajmuje ok 100 mb na naszych androidach,Po rozpakowaniu i zainstalowaniu rozmiar może wzrosnąć od 700 do 1,2Gb więc warto zapotarzyć się w kartę pamięci.Polecamy serdecznie tytuł Assassin Creed Identity wiernym fanom serii oraz tym którzy jeszcze Asasina nie znają !! Wiele wspaniałych godzin miło spędzonego czasu gwarantowane.

Assasin Creed Identity link do pobrania

 

No comments

Dodaj komentarz

Czy nasze Gry działają ?

4.487 TAK / 17 NIE

Facebook

Statystyki Pobrań

Pobrano dziś
150
Pobrano wczoraj
215
Pobrano w tym tygodniu 1231
Pobrano w tym miesiącu
8621
Pobrano ogółem
61232