Menu

Doom 3

 

Doom 3

Doom 3 Jedna z najlepszych gier fpp na pc tym razem na nasz android ! Gra w wersji na androida w zasadzie różni się bardzo niewiele od tej na Pc ! jaki to komputer trzeba było kiedyś mieć który by dźwignął.

Wcielamy się w role marinnes który zostaje wysłany do bazy na marsie, jednak po przybyciu na pierwszy rzut oka widać że coś jest nie tak, baza zostaje opanowana przez różnego rodzaje potwory których uwaga naprawdę nie raz można się wystraszyć!!

Doom 3

Doom 3

Gra typu survival horror Fpp , Gra dla graczy od 16 roku życia ze względu na brutalność w niej zawartą,świetna grafika oraz klimat umieszcza Doom 3 w czubie najlepszych androidowych tytułów wszech czasów !

Doom 3

Doom 3

Ze względu na sporą brutalność w grze zalecamy raczej aby w grę grali gracze od conajmniej 16 roku życia,radzimy uważać również podczas gry w ciemnych pomieszczeniach będąc samemu, gdyż możemy się naprawdę nieźle wystraszyć.

Gra powinna działać na każdym średnim jakościowo urządzeniu które oczywiście posiada zainstalowany system android, w wersji 3,5 i wyżej.Oraz posiada co najmniej 140 mb miejsca wolnego w pamięci telefonu lub karty pamięci.Zapraszamy serdecznie do testowania gry oraz piszcie w komentarzach czy gra ze względu na sporą brutalność przypadła wam do gustu czy też może raczej nie.

Gra w językach:
English, French, German, Italian, Spanish

 

link do pobrania

 

One comment

  1. Goro pisze:

    Zajebista gierca !!!! wymiata

Dodaj komentarz

Czy nasze Gry działają ?

4.487 TAK / 17 NIE

Facebook

Statystyki Pobrań

Pobrano dziś
150
Pobrano wczoraj
215
Pobrano w tym tygodniu 1231
Pobrano w tym miesiącu
8621
Pobrano ogółem
61232