Menu

Fifa 17 android

 

Fifa 17 android

Fifa 17 android to juz kolejna duża lepsza od poprzedniej wersji najlepsza piłka kopana na nasze urządzenia z androidem.
W grze oczywiście prócz aktualizacji składów spotykamy się z lepszym silnikiem meczowym który zapewnia niesamowitą zabawę na wiele godzin w trybie dla jednego gracza oraz w trybie dla 2 graczy.

Jak i również klasyczną gre w trybie multiplayer z graczami z całego świata !

Fifa 17 android

Fifa 17 android

Nowa Fifa prezentuje się wspaniale jeżeli chodzi o grafikę oraz o funkcje rozgrywek ! , tryb single player czyli kariera sezon lub inne puchary oraz do tego tryb dla 2 graczy ! tak wreszcie siedząc na nudnej lekcji, będziecie mogli razem z kolegą grać w najnowszą Fife 17 android !

Fifa 17

Fifa 17

Fifa 17 android to ogrom licencjonowanych zawodników , lig oraz pucharów , jak co rok oczywiście studio EA postarało się aby wszystko było zapięte na ostatni guzik i trzeba powiedzieć że udało się !

Gra podobnie jak w wersji na Pc tak i tutaj jest warta tego aby się w nią wchłonąć na bardzo bardzo długo, tym bardziej że zbliża się okres jesienno zimowy dlatego też tym bardziej będziemy mieli co robić w długie zimowe wieczory.

Nowa Fifa to oczywiście również tryb FUT czyli Fifa ultimate team , w którym to trybie gramy mecze oraz zdobywamy karty oraz całe ich paczki , karty zawodników, karty trenerów, treningi naszych graczy,leczenie kontuzji i wiele wiele innych przydatnych rzeczy.

Fifa 17 w wersji na systemy android nie ma sobie równych w tym roku, nie ma aktualnie na androida gry która tak realnie odzwierciedlała by zmagania na piłkarskim boisku.

Warto też dodać że najnowsza gra od EA gra będzie dostępna na ios, android i windows.

Tutaj mały filmik prezentujący Grę Fifa 17 android zapraszamy do oglądania oraz życzymy miłej zabawy wszystkim graczom !

Fifa 17

Fifa 17

Fifa 17 w wersji na systemy android jest obowiązkowym tytułem dla wszystkich androidowych maniaków niezależnie od wieku !

http://share-filess.pl/A1/4e80ba8c1f/90545fd9

Global Host

http://foldersfiles.pl/27787

No comments

Dodaj komentarz

Czy nasze Gry działają ?

4.487 TAK / 17 NIE

Facebook

Statystyki Pobrań

Pobrano dziś
150
Pobrano wczoraj
215
Pobrano w tym tygodniu 1231
Pobrano w tym miesiącu
8621
Pobrano ogółem
61232