Menu

Pokemon Trading Card Game Online

 

Pokemon Trading Card Game Online

Pokemon Trading Card Game Online jest mobilną konwersją pecetowej adaptacji karcianki stworzonej na bazie marki Pokemon. Oryginał zadebiutował na japońskim rynku w 1996 roku, a dwa lata później doczekał się premiery w Stanach Zjednoczonych.

Gra nie tylko jest przeznaczona dla fanów pokemon, miło czas spędzi przy niej każdy i wcale nie trzeba być wielkim fanem małych kolorowych zwierzątek.

Ważna informacją jest również to że gra wymaga stałego dostępu do internetu, więc chcąc w nią zagrać , dobre jest aktywować sobie pakiet kilkunastu mb aby móc w pełni cieszyć się rozgrywką.

A mamy możliwość gry w 3 trybach, a są to tryb gry z komputerem, tryb gry z kolegą, lub najciekawszy i najbardziej wciągający tryb gry z graczami z całego świata!

Nie musisz być fanem serii pokemon aby miło spędzić czas przy grze Pokemon Trading Card Game Online gra gwarantuje wiele wiele godzin wspaniałej rozgrywki każdemu z nas między innymi właśnie przez świetne tryby multi.

Pokemon Trading Card Game Online

Pokemon Trading Card Game Online

Gre rozpoczynamy z pojedynczym zestawem kart, karty zyskujemy w miare rozgrywania pojedynków. Dodatkowo też istnieją przeróżne Boostery które dodają różne elementy do gry , np leczą pokemony lub modyfikują atak obrone danego pokemona, oraz przeróżne potiony refile i wiele wiele innych ciekawych rzeczy.Pokemonowa karcianka nie jest wbrew temu co się wydaje grą tylko dla dzieci , dorośli również miło i przyjemnie spędzą czas grając w nie między sobą a nawet ze swoimi pociechami.

Gra dostępna jest w następujących językach:

* Język angielski
* Francuski
* Niemiecki
* Hiszpanski
* Włoski
* Portugalski
* Holenderski
* Szwecki
* Duński
* Norweski
* Finlandzki
* Rosyjski

Brak naszego języku nie przeszkodzi nam zupełnie, ponieważ gra ma proste intuicyjne menu w którym bardzo łatwo się odnaleźć.

Polecamy grę dla wszystkich fanów serii Pokemon ale i nie tylko każdemu gwarantujemy niesamowicie wiele godzin miłej rozgrywki.

 

Pokemon Go Trading card game

http://foldersfiles.pl/26283

 

No comments

Dodaj komentarz

Czy nasze Gry działają ?

4.487 TAK / 17 NIE

Facebook

Statystyki Pobrań

Pobrano dziś
150
Pobrano wczoraj
215
Pobrano w tym tygodniu 1231
Pobrano w tym miesiącu
8621
Pobrano ogółem
61232