Menu

Punch Club

Punch Club

Punch Club Jest kolejną świetną grą na nasz system android , w grze  wcielamy się w rolę młodego wojownika który niegdyś za młodu stracił ojca, 20 lat później wraca i stara się zostać najlepszym wojownikiem na świecie, to jedyny sposób aby odnaleźć morderce ojca.

Punch Club

Punch Club

Klimat gry toczy się w latach 80/90 a także uzupełniana jest licznymi nawiązaniami do filmów i innych gier wideo, które były na topie w tamtym czasie.
W grze nie tylko walczymy, naszym zadaniem jest również dbanie o treningi (podnoszenie ciężarów, robienie pompek, bieganie, boksowanie worka itd.)
oraz dietę naszego młodego podopiecznego. Dzięki temu nasza postać staję się silniejsza i możemy rywalizować z mocniejszymi przeciwnikami, oraz otrzymujemy coraz więcej gotówki dzięki której możemy zmieniać sprzęt treningowy na lepszy co daje szybszy i większy przyrost atrybutów naszemu zawodnikowi.

Punch

Punch

Punch

Punch

Gra

Punch Club android

posiada wspaniałą fabułę która wciągnie nie jednego gracza na długie godziny, i jesteśmy przekonani że nie jeden gracz po jednym przejsciu całej gry za chwilę zacznie ją od nowa by ponownie wspiąć się na sam szczyt kariery zawodowego boksu.

Gra prócz świetnej fabuły posiada również bardzo ładnie i fajnie dopracowaną grafikę, oraz bardzo przyjemną ścieżkę dźwiękową która sprawia że w grę gra się naprawdę bardzo przyjemnie.

Dziś w czasach gdy mma przoduje wśród sportów walki fajnie jest się oderwać od mordobicia bez zasad by znów przeżyć wspaniałe chwile na ringu bokserskim, ilu z nas bacznie śledziło po nocach losy naszych najlepszych bokserów ? pewnie nie jeden z nas oglądał walki Andrzeja Gołoty czy Tomka Adamka, a teraz masz sam szanse stać się nr 1 w zawodowym boksie !

Polecamy grę Punch Club każdemu, nie tylko fanom gier spotowych, ale ten tytuł każdego przyciągnie na wiele wiele godzin.

na systemy android zajmuje 74 Mb i jest grą godną polecenie ze względu na świetną grywalność a także bardzo wciągającą fabułę !
Tytuł obowiązkowy dla androidowych graczy !

link do pobrania

 

 

2 comments

  1. Krystian15 pisze:

    Chyba najlepsza fabularna gra na androida ! bardzo wciąga

  2. kiver pisze:

    zajebista gierca

Dodaj komentarz

Czy nasze Gry działają ?

4.487 TAK / 17 NIE

Facebook

Statystyki Pobrań

Pobrano dziś
150
Pobrano wczoraj
215
Pobrano w tym tygodniu 1231
Pobrano w tym miesiącu
8621
Pobrano ogółem
61232