Menu

Room Three

 

Room Three

Room Three  3 Już część genialnej gry logicznej , w której za zadanie mamy otwieranie kolejnych par drzwi,zamków , oraz rozwiązywanie trudnych zagadek oraz łamigłówek.The Room Three kontynuuje fabułę zapoczątkowaną w dwóch poprzednich częściach serii.

Room Three

Room Three

Grafika w grze również stoi w porównaniu z poprzednimi wersjami na bardzo wysokim poziomie, jest dopracowana i posiada bardzo wciągającą fabułę, która ma wiele możliwości zakończenia, co już jest ogromnym plusem, tym bardziej że to tylko nie duża gra na androida.

Room Three

Room Three

Oczywiście dodatkowym atutem w grze jest również ciekawa oprawa dźwiękowa, oraz świetne łatwe i przejrzyste sterowanie, gra jest kolejnym obowiązkowym tytułem w naszej bibliotece gier na systemy android.
W całym internecie jest mnóstwo recenzji graczy którzy to już czekają na czwartą część gry.

Chyba każdy z nas lubi rozwiązywać zagadki oraz łamigłówki, a jeżeli nie każdy to już na pewno większość z nas, w tej grze mamy naprawdę szansę poruszyć nasze szare komórki do tego aby zaczeły myśleć.

Ile można grać  w gry w których tylko musimy co krok zabijać hordy zombi czy innych stworków, raz na jakiś czas trzeba zagrać w taką grę jak ta aby oderwać się od szarej rzeczywistości.

Nie dość że możemy miło spędzić czas, bo w końcu grając w grę to jeszcze na dodatek pobudzamy nasze komórki mózgowe do myślenia, ponieważ w tej grze jeżeli nie odpalimy naszego rozumu to za wiele nie osiągniemy

więc gra ma naprawde bardzo duży potencjał.

 

link do pobrania

 

No comments

Dodaj komentarz

Czy nasze Gry działają ?

4.487 TAK / 17 NIE

Facebook

Statystyki Pobrań

Pobrano dziś
150
Pobrano wczoraj
215
Pobrano w tym tygodniu 1231
Pobrano w tym miesiącu
8621
Pobrano ogółem
61232