Menu

Walking Dead: Road to Survival

Walking Dead: Road to Survival Jest kapitalną grą online firmy Scopely , zakładamy konto, i otrzymujemy postacie , na początku dość słabe, które trenujemy po czym stają się dużo lepsze,warto dodać że są to realne postacie które występują w serialu !! Walking Dead !! następnie za każda plansze otrzymujemy różne surowce oraz przedmioty które pozwalają nam tworzyć dodatkowe ulepszenia podczas walki , typu potiony,critical hity,dodatkowe punkty obrony i wiele wiele innych ciekawych przedmiotów.

Walking Dead: Road to Survival

Walking Dead: Road to Survival

W

Walking Dead: Road to Survival

grze możemy grac raidy które polegają na wyzywaniu drużyn innych graczy z całego świata, lub grac mapę z misjami które są dostępne w trybie dla jednego gracza, gra oferuje mikro płatności, ale nawet nie płacac ani jednej zł również możemy sobie stworzyć bardzo mocną drużynę.

Walking Dead: Road to Survival

Walking Dead: Road to Survival

W grze również jest możliwość założenia własnej gildii do której będziemy mogli rekrutować graczy z całego świata i rozmawiać z nimi na chacie, oczywiście możemy również dołączyć do jakiegoś już istniejącego zespołu który poszukuje graczy. Gra Walking Dead: Road to Survival  jest bardzo grywalna i strasznie wciągająca naprawdę można się od tego tytułu uzależnić na długie miesiące 😉 Gra potrzebuje ok 300 mb wolnej pamięci na naszym sprzęcie. Grafika oraz oprawa dźwiękowa jest na bardzo dobrym poziomie, tytuł Walking Dead: Road to Survival jest obowiązkowym tytułem dla wszystkich androidowych graczy.

Coraz większa rzesza graczy na całym świecie oraz mnóstwo polaków których możemy spotkać na serwerach tworzą tą grę naprawdę wyjątkową, zapraszamy również do dołączenia do polskich gildii które są w grze.

Serdecznie Polecamy!!

 

link do pobrania

 

No comments

Dodaj komentarz

Czy nasze Gry działają ?

4.487 TAK / 17 NIE

Facebook

Statystyki Pobrań

Pobrano dziś
150
Pobrano wczoraj
215
Pobrano w tym tygodniu 1231
Pobrano w tym miesiącu
8621
Pobrano ogółem
61232