Menu

White Day

White Day

W grze White Day Akcja produkcji osadzona jest w pewnej japońskiej szkole, w której dzieją się bardzo dziwne a zarazem straszne rzeczy. W t „białym dniu” będącym koreańskim odpowiednikiem Walentynek jeden z uczniów zauważa, jak woźny zabija kijem baseballowym człowieka. To jednak dopiero początek historii. Szybko okazało się, że jego dotychczasowi koledzy i koleżanki ze szkolnej ławki to tak naprawdę demony.

White Day

White Day

Gra jest w stylu thriller z momentami nawet horror, grając wieczorem na tablecie lub telefonie można naprawdę się nieźle wystraszyć w niektórych momentach, do tego wszystkiego dochodzi jeszcze ciekawa oprawa muzyczna, która wraz akcją przybiera dość strasznych dźwięków.

Gra jak na dzisiejsze czasy nie zajmuje zbyt wiele miejsca bo około 70 mb . A jednak jest tytułem godnym polecenia.
Cena gry w sklepie Google play to 35 zł !

Jest to tytuł obowiązkowy dla każdego androidowego gracza , ze względu na klimat oraz świetną fabułę.

Gra dość szybko nabiera świetnego tempa i od samego początku rozkręca się akcja na tyle że trudno odejść od Tableta, chce się grać więcej i więcej aby zobaczyć co za chwilę się wydarzy.

whiteday

Grafika w grze co widać na załączonych wyżej screenach jest na bardzo dobrym wysokim poziomie, oprawa dźwiękowa również stanowi ogromny plus powyższej pordukcji.

Grając w nocy w grę White Day w ciemnym pomieszczeniu będąc samemu naprawdę można się nieźle najeść strachu, więc młodszym graczom zalecamy raczej jeżeli już grę wieczorem to koniecznie przy włączonym świetle 😉

Klimat gry zaraz po grafice i oprawie dźwiękowej jest kolejnym ogromnym plusem pordukcji.

Reasumując jeżeli lubisz gry typu horror, jeżeli nie boisz się oglądać horror ta gra jest dla Ciebie i znajdziesz w niej swoje miejsce !

 

White Day Link do pobrania

No comments

Dodaj komentarz

Czy nasze Gry działają ?

4.487 TAK / 17 NIE

Facebook

Statystyki Pobrań

Pobrano dziś
150
Pobrano wczoraj
215
Pobrano w tym tygodniu 1231
Pobrano w tym miesiącu
8621
Pobrano ogółem
61232