Menu

Worms 3 Android

Worms 3 Android Chciało by się powiedzieć Robaki znów w akcji ! i to prawda, Worms 3 wraca do nas z ogromnym przytupem, gra która napewno będzie rywalizowała z angry birds, któż z nas nie grał w dzieciństwie w słynne wormsy, znajdzię się ktoś taki ? Teraz macie szanse grać na swoich androidach.

Worms 3 Android

Worms 3 Android

 

Worms 3 Android

Wraca w nowej odsłonie,z nową grafiką co jest dużym plusem, istnieje możliwość personalizacji naszych robaków, co też jest na plus i ogromny plus jakim jest gra w trybie multiplayer ! Teraz możemy grac z naszym znajomym online przez internet, np na nudnej lekcji w szkole 😉 Gra również posiada kilka nowych trybów gry ale nie chcemy zdradzać szczegółów.

Nowością są też karty specjalne, które kupujemy w paczkach za pieniądze zdobyte w grze. Jeśli zapaliła wam się czerwona lampka, to uspokajam – tej waluty nie można dokupić za prawdziwe pieniądze. Jedyne mikropłatności, jakie tu występują to w pełni opcjonalne pakiety strojów z określonych państw i broń zwana złotym osłem.

Worms 3 Android

Worms 3 Android

Gra się bardzo przyjemnie i miło gra niesamowicie pochłania nas czas już w wersji dla jednego gracza, a co tu dopiero mówić o zabawie we dwóch 😉
Polecamy serdecznie wszystkim graczom bez względu na wiek grę

Worms 3 Android

Rozmiar gry to 171 Mb

 

link do pobrania

 

No comments

Dodaj komentarz

Czy nasze Gry działają ?

4.487 TAK / 17 NIE

Facebook

Statystyki Pobrań

Pobrano dziś
150
Pobrano wczoraj
215
Pobrano w tym tygodniu 1231
Pobrano w tym miesiącu
8621
Pobrano ogółem
61232